Categories Menu
займ на карту

Ekipa

 

Łukasz Kaczor
Łukasz KaczorSkromny, cichy, nikomu nie przeszkadzam, ale podobno pozytywny i towarzyski. Współpomysłodawca i współzałozyciel Stowarzyszenia Zero Grawitacji. Wspinam się od 2009roku, póki co stacjonarnie w rodzimej Warszawie z pojedynczymi wypadami w skromne skały. Skaczę na układach linowych od 2010 roku. Na swoim mam już pokaźną ilość oddanych skoków na różnych obiektach w układach Wahadło, Dream Jump, Roll Jump i innych. Skakałem również z najwyższego w Polsce obiektu, tj. w Głogowie z Dream Tower (222 m). Na co dzień jestem doradcą technicznym w sklepie alpinistyczno-budowlanym, ale po godzinach oraz w weekendy wskakuję w uprząż i albo się wspinam albo oddaję relaksacyjny skok z dachu jakiegoś budynku czy mostu… Wspinaczka oraz skoki na dobre zagościły w moim życiu i pragnę się owymi pasjami dzielić ze wszystkimi i wszędzie, a od 2013 dość intensywnie wespół z Przyjaciółmi z Zero Grawitacji.  Carpe Diem! P.S.Lubię Kasię!

Artur Stelmach
Artur StelmachNa co dzień pracuję w finansach i księgowości. Z wykształcenia księgowy oraz nauczyciel matematyki, informatyki i wychowania fizycznego. Absolwent studiów menedżerskich. Z doświadczenia prezes kilku stowarzyszeń, komendant hufca ZHP. Z ważniejszych uprawnień: ministerialny instruktor sportu – specjalizacja pływanie, sternik motorowodny, żeglarz jachtowy, nurek PADI OWD, ratownik przedmedyczny, młodszy ratownik WOPR, prawo jazdy A, B. Moją pasją jest szeroko rozumiany aktywny wypoczynek. Sporo już za mną, ale na pewno jeszcze więcej przede mną. W 2012 zacząłem przygodę ze skokami na linach i do tej pory otrzymałem dzięki temu sporą dawkę adrenaliny. Liczę na więcej – READY, SET, GO!

Tomasz Trzciński
Tomek TrzcińskiTomek, zwany inaczej Yeti, albo po prostu Trzciniakiem. Rudy i wredny, czasami, do tego słoik. W wolnych chwilach i w zależności od pogody (i pory roku), poza wspinaczką i skokami linowymi, dużo jeżdżę na rowerze. Oprócz tego biegam z aparatem fotograficznym po zawalających się domach, czytam książki i szukam pretekstu do wyjścia na piwo ze znajomymi.

Łukasz Mikuliński
lm100v2W dzień siedzę za biurkiem, w nocy przywdziewam pelerynę i ratuję mój mały świat. Walczę ze swoimi słabościami wychodząc im naprzeciw. Postanowiłem nie dać rządzić mną lękowi wysokości ani klaustrofobii. Od tej pory próbuję różnych sportów, czasem dość dziwnych, ekstremalnych. Ciągnie mnie w niekoniecznie bezpieczne miejsca. Wspinaczka, skoki na linach, highline, skoki spadochronowe, eksploracje opuszczonych miejsc, jaskinie, góry to coś co wywołuje na mej twarzy uśmiech. Samotne wyprawy, biwaki na dziko gdzieś, pośrodku niczego, cisza, natura i moje dwa miejsca na ziemi – Hel i Bieszczady… I jeszcze rower, bez względu na porę roku. Co będzie dalej? Nie wiem ale to na pewno jeszcze nie koniec, wciąż szukam…

Łukasz Lemańczyk
Łukasz LemańczykObecnie studiuje automatykę na Politechnice Warszawskiej. Stosunkowo niedawno rozpoczął przygodę ze wspinaczką i skokami, ale już nie potrafi bez tego żyć. Lubi: zwiedzać świat z plecakiem, adrenalinę, rower, piwo, pływanie w jeziorze, książki, czasami chwilę ciszy, góry, przestrzeń, filmy. Nie lubi: gdy dopada go lenistwo.

Paweł Choiński
Paweł ChoińskiPrzygodę ze sportami ekstremalnymi rozpoczął od lotnictwa zdobywając w wieku 16 lat III klasę pilota szybowcowego. Obecnie poza wspinaczką i skokami na linach bierze udział w Ekstremalnych Pieszych Maratonach na Orientację, maratonach i biegach górskich i wszystkim tym co powoduje skoki adrenaliny. W ramach relaksu pracuje w korporacji, a w wolnych chwilach biega z kamerą.

Kasia Smuga

ks145Szalona, acz skromna z duszą linowego lotnika, motocyklowego pogromcy szos, wodnego burzyciela fal oraz górskiego łazika, a od 2014 również wspinacza. Z wykształcenia oraz zawodu – pielęgniarka. Życie to dla mnie nieustanne odkrywanie nowych możliwości i pokonywanie coraz to wyższych przeszkód. Nie zastanawiam się jak obejść mur, ja go po prostu forsuję! O ile mi wiadomo, jestem też dobrym duchem Zero-G :) P.S.Lubię Kaczki 😉

Marcin Stankiewicz
Marcin StankiewiczAbsolwent Politechniki Radomskiej. Swój pierwszy skok (w układzie Dream Jump) oddałem w 2011 roku i od tego czasu mniej lub bardziej systematycznie staram się szukać okazji aby oddawać kolejne skoki. W najbliższych planach skok z 222m w Głogowie. Lubię aktywnie spędzać czas, najczęściej jest to rower. Uwielbiam góry i biegać z aparatem po różnych miejscach.

Filip Stelmach
Filip StelmachPoeta, filozof, satyryk, naturysta. Urodzony kilka miesięcy po wybuchu reaktora w Czarnobylu, co niejako skazuje mnie na delikatne odchyły od ogólnie przyjętych norm. Skaczę, pływam i ciałko też mam… wiadomo :) W przeciwieństwie do mojego starszego (zapamiętać!) brata, jestem młodszy. Zbijam dużo piątek i bąków!

Paulina Reluga
Paulina RelugaJestem (to już coś znaczy, prawda?) spokojną i nieśmiałą istotą, aczkolwiek otwartą na nieznane i chyba to właśnie sprawiło, iż trafiłam do Stowarzyszenia w 2014 roku. Z zawodu pedagog specjalny, ukierunkowany na resocjalizację. Interesuje mnie drugi człowiek, jego psychologia osobowości, mechanizmy podświadomości i takie tam, na tle zachowań ryzykownych. Kocham skakać, śpiewać, pływać, chodzić pod górkę, jeździć na rowerze, rolkach, łyżwach i próbować nowych sportów. Nienawidzę się pakować. Uwielbiam ciekawe cytaty.

Łukasz Pojawa
biały100Karny opis 😉 Jestem zdecydowanie najbardziej opalonym Członkiem stowarzyszenia. Uwielbiam budzić się obok namiotu, patrząc z bliska na świeżą, zroszoną poranną mgłą łąkę. Z tej pozycji najczęściej fantazjuję o tym, jak fajnie będzie któregoś dnia przełamać strach i wejść chociaż na te kilka metrów wysokości. Moim marzeniem, jest zrozumienie o co chodzi w skokach na bandżi i dlaczego ciągle tu mowa o jakimś układzie.

Paweł Fronczak
Paweł FronczakUzależniony od mocnych wrażeń i gorącej herbaty. Skoki spadochronowe, kurs kaskaderski, a wszystko to, aby podnieść sobie tętno. Im większe wyzwanie, tym większa satysfakcja z pokonania własnych słabości. Slackliner, początkujący highliner i amator wspinaczki. Część atrakcji już wypróbowałem, ale jeszcze więcej czeka na odkrycie, żeby można było co wspominać na emeryturze.

Łukasz Łabędzki
Łukasz ŁabędzkiDawniej zwany Łabądkiem z czasem (z brzydkiego kaczątka) przemieniłem się w dojrzałego Wilka. Niestety jestem w grupie chyba najstarszy wiekiem (ale na pewno nie mentalnym). Kiedyś dawno temu byłem współtwórcą Dream Tower w Głogowie. Ze skokami jestem związany już przeszło 10 lat. Lubię jak w żyłach płynie czysta adrenalina i ten uśmiech po każdym skoku kiedy wiem, że znowu moja dusza zwyciężyła nad ciałem kiedy to ono krzyczało „co Ty robisz wariacie….”. W wolnym czasie kocham sport (najlepiej pokręcony). Jestem miłośnikiem motoryzacji no i kocham wodę, wiatr, śnieg i powietrze.

Justyna Sadowska
js100Lubię różnorodność. To pierwsza rzecz, która mi się nasuwa, gdy mam opowiedzieć o sobie. Uwielbiam próbować nowych rzeczy, doświadczać, czuć. „Zabawy” z linami były już wcześniej. Tak się cudownie złożyło, że niedawno zostałam wprowadzona do zacnego grona ZeroG. Ku radości serc mogłam spróbować sił skacząc z dachu. Oczywiście zamierzam to powtórzyć jeszcze nie raz :) Skoki to przestrzeń, oddech i poczucie wolności. Coś, co odnajduję również w ukochanych górach. Jedno i drugie gorąco wszystkim polecam!

Paulina Lubawska
pl100Moja droga ku wysokości zaczęła się w dzieciństwie, kiedy to wspinałam się po meblościankach, spędzałam czas na pawlaczach, wysokich parapetach i drzewach. Do tych fascynacji wróciłam kilka lat temu i od tamtej pory ciągle mnie gna w górę, do przestrzeni, do przełamywania własnego strachu i do tej niesamowitej radości z życia. Pozytywnego kopa dają mi też podróże, joga, morsowanie. Lubię fotografować, a w czasie nieco wolniejszym gotować. Uzależniona od książek. Na co dzień pracuję w korporacji. Optymistka, chyba nawet z tych niepoprawnych.

Dorota Stangel
Dorota StangelMówią: „Chcesz latać z orłami? To nie możesz grzebać z kurami”. Mnie intrygują wysokości, dlatego też – nieprzypadkowo – związałam się z ekipą ZeroG. Tutaj otoczenie sprzyja przygodzie. Tutaj liczą się wyzwania podejmowane wspólnie. Nie jestem osobą trzymającą się utartych, sprawdzonych ścieżek. Wyróżnia mnie szczerość, a smuci niewykorzystany potencjał. Lubię akweny i związane z nimi sporty wodne. Na co dzień pracuję jako Opiekun ds. Klienta w branży marketingowej i PR. Jestem dobrym doradcą, mediatorem i negocjatorem. Mam talent do budowania długotrwałych relacji.